Některé z produktů...

V akci do vyprodání zásob.

Zámek Diamant na otisk prstu.

7990,- Kč

Identifikace otisků prstů pro přístup bez klíčů.Uložení až 50 otisků prstů.Atraktivní samostatná jednotka bez vnějších drátů.Programování u dveří bez počítače a vnějších zařízení.Režim pro přístup bez zamykání když je potřeba.Poháněno AA bateiemi (obvykle vydrží 2 roky )

Dekory dveří PBD.

 

Firma si poradí téměř se VŠÍM, co souvisí s PRACÍ , hlavně - dveře, zámky, klíče, a vyřeší tyto problémy: zabouchnuté dveře, opravu a montáž dveří, zámků a vložek, ztrátu klíčů a další a další a další mechanické úkony. Otevírání bytů, aut, také-výroba klíčů, autoklíčů, tresorových klíčů ....

 

Prodejem a montáží  kování,zámku,cylindrických vložek...se zabývám od r.1995 kdy jsem v této oblasti začal podnikat. Během let jsem postupně byl schopen uspokojit i náročnějšího zákazníka, začal montovat i složitější mechanické a elektronické systémy, včetně různých úprav dveří,(foliování,čalounění,oplechování,vyztužení zárubní, ).
Časté otevírání zabouchnutých i zamčených dveří mě přinutilo zajistit si profesionální  otevírací techniku, také stroje na výrobu klíčů, a v současné době jsme schopni vyrobit v podstatě jakýkoliv klíč, klíče vložkové, trezorové, schránkové, dozické, důlkové, autoklíče, atd.
Klademe důraz na kvalitu, raději méně zakázek, ale na prvotřídní úrovni. Další naší výhodou je schopnost a  ochota provádět i drobné práce...

Prioritou  je  najít kompletní řešení Vašeho zabezpečení  s kladeným důrazem na bezpečnost, kvalitu a přiměřenou cenu.

Činnost je zaměřena především na:

montáže a opravy všech druhů zámků

kompletní výměny zámků s možností dodání jednoklíčových systémů

okamžitý servis po vloupání - oprava a výměna zámku

otevírání zabouchnutých dveří


úprava stávajících dveří

výměna dveří

Certifikáty:
Jablotron, s.r.o.    
Certifikát:  Autoalarmy a příslušenství, instalace a programování jednotlivých autoalarmů a příslušenství pro automobily...
CertifikátElektronické zabezpečení domů a budov, jedná se o ucelený přehled o zabezpečovací technice, principech, funkcích a instalaci systému EZS...
FAB ASSA ABLOY , s.r.o.  
Certifikát:  1. Základní školení, informace o všech výrobcích společnosti FAB, s.r.o. (cylindrické vložky, klíče, paniková kování, zadlabací zámky, visací a lankové zámky, SGHK, dveřní a podlahové zavírače atd.). Toto školení zahrnuje i exkurzi ve výrobním závodě a všichni zúčastnění musí úspěšně složit závěrečný test a poté získají certifikát. Musí jej absolvovat každá firma, která se chce stát Servisním střediskem FAB.
Certifikát:  2. Systémy generálního a hlavního klíče, nadstavbové školení se detailněji zaměřuje na Systémy generálního a hlavního klíče, je určené pro obchodní partnery, kteří chtějí získat hlubší znalosti o této problematice.
Certifikát:  3. Montáže dveřního příslušenství, představuje do hloubky dveřní příslušenství jako celek. Součástí tohoto školení jsou i praktická cvičení v montážní místnosti, která je za tímto účelem speciálně vybavena a ve které si každý vyzkouší montovat. Školení je zaměřeno na paniková kování a dveřní a podlahové zavírače. Školení je také zakončeno testem.