Foliování dveří

Provádíme šetrným způsobem, při kterém zachováme zdravé jádro Vašich dveří - to pouze upravíme dle Vašich představ a potáhneme speciální fólií, která věrně imituje dřevo a má řadu vynikajících vlastností. Samozřejmostí je také očalounění Vašich dveří.Takto zrenovované dveře jsou vhodné do domácností, úřadů, škol, internátů, nemocnic, do restauračních zařízení a kdekoliv jinde, kde mají být dveře a zárubně přeměněny v moderní doplněk interiéru.Oprýskaná barva, poškrábaný povrch, nevábný vzhled, opotřebované kliky a zámky?Řešením tohoto problému nemusí být nutně koupě nových, drahých dveří,  nebo koupě nových "levných" papírových dveří z hyper-obchodu, které určitě nebudou dlouho okrasou Vašeho bytu. S naším renovačním systémem přeměníte své staré, nevzhledné dveře v moderní doplněk interiéru. Zvolte si z mnoha atraktivních dekorů fólií.

Vzorky folií :

 

Speciální plastové fólie s věrnou imitací struktury dřeva a spousta doplňků dodají Vašim dveřím zcela nový vzhled. Vysoká kvalita materiálů, kterými budou staré dveře potaženy, zajišťuje dlouhou životnost, barevnou stálost, odolnost vůči otěru a nárazu i snadnou údržbu. K dispozici je celá škála možností. Můžeme realizovat vaši konkrétní představu, nebo navrhnout nový vzhled dveří.
Právě tento způsob renovace přináší celou řadu výhod:

ZÍSKEJTE VÍCE NEŽ JEN "NOVÉ" DVEŘE!


Cenová nabídka zdarma

Cenovou nabídku Vám vypracujeme během bezplatné návštěvy ve Vaší domácnosti, kde zároveň Vaše dveře prohlédneme. Vaše případné dotazy rádi zodpovíme, či poradíme s dalšími záležitostmi ohledně renovací interiéru.
Ceny renovovaných dveří se pohybují v rozmezí od 1500 ,- do 5000,-Kč za kus, v závislosti na typu a provedení.Náš pracovník Vás navštíví v termínu dle Vašeho přání.